Michaela Badinková: Vše pro kariéru?

Hvězda Ordinace v růžové zahradě Michaela Badinková (39) má další kšeft. Na podzim se objeví v atraktivním soutěžním pořadu Tvoje tvář má známý hlas. Maminka dvou dcer, Evelínky (8) a Emilky (4), skálopevně tvrdí, že má ve svých nejbližších velkou podporu „Starší dcera pořad sledovala, je z mého účinkování v show opravdu nadšená a těší se.

Mladší to moc nevnímá, protože je malá.“ Zvláštní je, že se půvabná představitelka seriálové doktorky Aleny Rytířové donedávna zapřísahala, že rodinný krb miluje nade vše a věnovat se dětem považuje za prioritu.

Také vás může zajímat ...

Ale každý, kdo se zúčastnil soutěže Tvoje tvář má známý hlas, potvrdí, že je časově i fyzicky náročná. Jak tedy dokáže maminka dvou malých holčiček, která se holedbá, že rodinný život je pro ni ze všeho nejdůležitější, natáčet nekonečný seriál a do toho ještě účinkovat v televizní souteži? Tréninky na sobotní vysílání zaberou vždy celý předchozí týden, uvědomuje si to Michaela?

Manžel, herec Jan Teplý (42), žije svou vášní, totiž divadlem, bývá vytížený.

Lze to za této situace vůbec zvládnout? .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...