Milenec prozrazen?

Blíží se rozvod desetiletí? Ivana Chýlková (56) a Jan Kraus (66) si zřejmě zase nemohou přijít na jméno. Jeden z jejich kolegů totiž o Chýlkové zřejmě prozradil něco, co nikdy nemělo spatřit světlo světa.

Chtěl se páru pomstít?

Také vás může zajímat ...

Když minulý rok herečka natáčela nepříliš úspěšnou komedii Cena za štěstí, mělo se stát něco neslýchaného. Herečka si podle všeho náramně rozuměla se svým kolegou Pavlem Řezníčkem (53).

Podle onoho kolegy byli několikrát spatřeni na večeři nebo na skleničce a pokaždé si náramně rozuměli. A co na to její manžel Jan Kraus? Ten, šušká se, mohl puknout vzteky, když se k němu donesla informace o tom, že se jeho žena bez jeho vědomí a souhlasu baví s cizím mužem.

Ovšem Chýlková se mu měla jen vysmát. Spousta jejích fanoušků i známých si totiž myslí, že to dělala jenom na truc svému manželovi, protože ví, že jí kdysi dávno dělal to samé. Nikdo, kdo je skutečně dobře zná, si ale nemyslí, že by si mohla Chýlková najít za Krause náhradu.
A už vůbec ne muže, který je mladší než on. Vždycky totiž byla na starší.

Jen nevinné škádlení?

Jenže aby něco dělala natruc, na to je zase Chýlková až příliš hrdá a zásadová. Existuje však ještě možnost, že si to onen dotyčný kolega všechno vymyslel, aby se třeba Chýlkové s Krausem pomstil.

Možná si právě on sám na herečku myslel, a protože nebyla ochotná se s ním vůbec bavit a třeba i odmítla pozvání na večeři nebo kávu, nechtěl, aby jí to jen tak prošlo. Kraus s Chýlkovou se škádlí neustále, ale nikdy to nebylo tak vážné, aby se dalo hovořit o rozchodu či dokonce rozvodu.
I tentokrát nejspíš půjde jenom o škádlení.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...