Milenka touží zapadnout do rodiny

Už několik let žije saxofonista Felix Slováček (76) po boku mladší Lucie Gelemové (36). I když by si možná už zasloužila nazývat jeho regulérní přítelkyní, stále tomu tak není, protože Felix je manželem Dády Patrasové (63).

Také vás může zajímat ...
S René Slováčkovou si udělala společnou fotku.

Víc ji ale spíš tíží, že stále nedokázala zapadnout do jeho rodiny. Nejen jeho dcera Anna (24), ale i syn Felix (36) jí nemohou přijít na jméno. Lucie se tak dlouhodobě snaží alespoň zmanipulovat jeho dceru z prvního manželsví René (42).

A zdá se, že jsou kamarádkami. „Bílá a černá + černá a bílá – s René Slováčkovou – výjimečnou ženou. Na premiéře báječného muzikálu Zasněžená romance,“ potvrdila to Gelemová společným snímkem..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...