Monika Absolonová: Vzdala se peněz

Myslím si, že je to moc hezký formát a bylo by to hrozně fajn

Na prvním místě má MONIKA ABSOLONOVÁ (41) jednoznačně rodinu. Žádná práce, ani za velmi slušné peníze, jí nestojí za to, aby ji vykonávala na úkor své rodiny. Proto již potřetí odmítla účast v divácky úspěšné televizní show Tvoje tvář má známý hlas.

Vydělává jinde

Raději bude trávit čas se svým partnerem TOMÁŠEM HORNOU (36) a synkem TADEÁŠEM (2) než se honit za penězi. „Myslím si, že je to moc hezký formát a bylo by to hrozně fajn,“ vyjádřila se zpěvačka k Tváři. Moc dobře si ale uvědomuje, kolik času by jí zabrala příprava na jednotlivé díly. „Musela bych se to učit hrozně moc hodin. A těch dvanáct týdnů mi za to nestojí,“ nechala se slyšet.

Navíc o peníze nouzi nemá, aby musela brát všechno.

Také vás může zajímat ...

„Peníze si vydělám jinde,“ tvrdí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...