Muži jsou pro ni celoživotním prokletím!

Po čtyřicítce konečně našla životní štěstí. Jenže to vždycky trvá jenom chvíli a pak následuje tvrdý pád. Kristina Kloubková (43) si údajně na letošek naplánovala svatbu, stěhování a také rozjezd vlastního byznysu. Problém je ale v tom, že jí všechno zhatila koronavirová pandemie. Teď jí hrozí, že skončí bez peněz, bez práce i partnera.

Myslela si, že se to brzy zlomí

Také vás může zajímat ...

S partnerem Václavem Kunešem (44) už je s nějakou tou pauzou téměř dva roky. Od té doby se ale jejich vztah podle všeho nikam příliš neposunul.

Moderátorka zpráv má s muži celoživotní problém, ale doufala, že po čtyřicítce se její prokletí zlomí a přání mít kompletní rodinu a solidně placeou práci se jí splní. Zatímco druhé přání se jí vyplnilo už kdysi, to první stále zůstává ve hvězdách.

Bývalý na ni žárlil

Její velkou láskou, dosud zřejmě největší, se stal Alan Bastien (48), zpěvák a jeden z nejobsazovanějších muzikálových herců. Byli spolu dva roky, když ale Kloubková zjistila, že Bastien není muž, na kterého by se mohla spolehnout a který by se o ni dokázal postarat.

Starala se totiž především ona o něj. Brali se z velké lásky, která ale vypukla příliš rychle na to, aby vydržela. Kristina Kloubková totiž doplatila na to, že byla mnohem slavnější, úspěšnější a vydělávala z těch dvou také mnohem víc peněz. Bastien si jako druhořadý zpěvák a divadelní herec bohužel na moc tehdy nepřišel.

První manželství skončilo špatně

Možná by ale všechny tyto problémy ustáli, kdyby jí její bývalý partner nedával den co den najevo, že on je ten ztroskotanec a ona hvězda. Vadilo jí údajně poslouchat jeho neústálé průpovídky k jejímu úspěchu.

Litoval se, nadával jí, zkrátka se choval tak, jak se občas muži chovají, když žijí se ženou, které se nemohou za žádnou cenu vyrovat. Pravdou ale podle mnohých je, že se Bastien ani nesnažil manželce vyrovnat. Byl na to asi příliš líný.

Když se rozváděla, netajila své zklamání a lítost. Přesto právě v rozvodu viděla jedinou šanci na to, jak mít šťastný život. I když bez své velké lásky.

Láska na dálku neměla smysl

Naštěstí potkala muže jménem Karel Moravec (43). Jde o charismatického tanečníka, s nímž se seznámila v Americe. Moravec bydlel v New Yorku, ona v Praze. Přesto to byla láska jako trám.

Než se ale dali dohromady, znali se dlouhých třináct let a nikdy na sebe nemysleli jinak než jako na dobré známé. Až v roce 2010 se něco změilo. Jenže ani tehdy se jí nezadařilo. Už v roce 2015 potvrdila moderátorka a tanečnice rozchod.

Naštěstí ale po Moravcovi Kloubkové zbyla milovaná dcerka Jasmínka (7). Rozejít se měli kvůli tomu, že ho Kloubková tlačila do svatby i druhého dítěte. Jenže Moravec se znovu vázat nechtěl.

Naopak se chtěl věnovat práci a cestování. To ale zase pro Kloubkovou nepřicházelo v úvahu. Nakonec celý jejich vztah došel až tak daleko, že se jenom hádali, házeli na sebe špínu a nakonec si měl tanečník najít jinou ženu.

Od té doby ale zase uplynuly čtyři roky a v jejím životě bylo opět všechno úplně jinak. Sice je zase šťastná, ale jak to tak vypadá, láska až za hrob z toho nejspíš nevznikne.

Vybírá si špatné typy?

Když jí osud do cesty zavál Kuneše, nabrala dojmu, že už si v životě zkusila dost a konečně přišel muž, s nímž bude moct vytvořit kompletní rodinu. Ko
nečně se vdá a porodí své druhé vytoužené dítko.

Ale ani v tomto případě zatím není jasné, zdali vztah nezkrachuje. Kuneš, stejně jako Moravec, údajně po dítěti netouží. S Kloubkovou sice ještě žádné nemá, zato má jedno, které žije v daleké Asii s jeho bývalou ženou.

Do Japonska, kde obě žijí, se snaží jezdit pravidelně a své dcerce se alespoň trochu věnovat. Kdyby měl ještě dítě s moderátorkou, musel by svou lásku dělit mezi dvě děti, a to se mu příliš nechce.

Na smutek už si zvykla

Ani do svatby se nehrne. Kdysi už ženatý byl a příliš mu to nevyšlo. Žena od něj utekla, a ač se měl snažit sebevíc, už ho zpátky nechtěla. Když se před rokem Kloubková s Kunešem rozešli, tím pravým důvodem měl být právě Kunešův plán odstěhovat se do Japonska za svou bývalou ženou a pokusit se začít vztah nanovo.

Kloubková nemohla být zhrzenější, a aby dala najevo, co si o jeho rozhodnutí myslí, jen pár dní po rozchodu měla začít randit s někým jiným. Po pár týdnech se však k sobě zase vrá
Kristina tili. Kunešova snaha vrátit se k bývalce se zřejmě setkala s neúspěchem.

Nic jí nevychází

Se stejným neúspěchem se setkává i Kloubková. A je z toho čím dál smutnější. Není ani vdaná, ani nemá druhé dítko. A roky letí jako voda. Aby toho ale nebylo málo, nyní má údajně problémy i v práci.

Kvůli koronavirové krizi se všichni bojí o zaměstnání, dokonce i taková hvězda jako Kloubková. Kdyby onemocněla, nemohla by hlásit zprávy ani moderovat a zůstala by tak úplně bez peněz. Dokonce měla letos chtít rozjet i vlastní podnikání s rukodělnými výrobky. Ale ani s tím nemůže s jistotou počítat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama