Muži po ní šílí, on ji zatím podvádí

Přestože její vystoupení jsou stále erotičtější a muži po ní šílí, v soukromí to tak slavné není. Sexbomba Jennifer Lopezová (51) už loni chystala slavnou svatbu s mladším přítelem, bývalým baseballovým hráčem Alexem Rodriguezem (44).

Nyní se ale o svatbě mlčí. Zásnuby JLo tenkrát přežily obvinění z nevěry, možná i proto, že svatba už byla zaplacená. Nicméně celosvětová pandemie jim plány překazila. Naposledy se na téma svatby vyjádřila sama zpěvačka neurčitě.

Také vás může zajímat ...
Jennifer Lopez (51) a Alex Rodriguez (44). Chce dotáhnout svého mladšího milence k oltáři.

„Upřímně řečeno, nevím, co se stane, nemáme fixní datum. Stejně jako zbytek světa i my čekáme. Pokud ale máme být do konce života spolu, tak proč pospíchat?“ snažila se zlehčit dotaz Lopezová.

A tak to mezi hvězdným párem možná začíná skřípat a Jennifer si konečně také uvědomila, že její miláček opravdu není vždy „jen její“!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama