Na čem se stala zcela závislou?

Veškerý čas Simoně Krainové (47) zabírá starost o vzhled a postavu. Kromě pár natáčecích dní v seriálu Ordinace, kde hraje právničku, nic jiného v podstatě ani nedělá, samozřejmé kromě péče o manžela Karla Vágnera (46) a syny.

Jako modelka nikdy nebyla moc vytížená, tak se není co divit, že teď po ní ani pes neštěkne. A nebýt sociálních sítí, nejspíš by o ní už nikdo ani nevěděl. A tak fanoušky intenzivně zásobuje polonahými fotkami.

Také vás může zajímat ...

Simča na sobě denně maká, běhá v nesnesitelných vedrech, a zvládá 10 km denně v jakémkoli počasí. Její přátelé ji od takových výkonů odrazují. Fyzioterapeuti takovou zátěž na klouby rozhodně
nedoporučují.

„V sedmdesáti jít na endoprotézu není žádná sláva,“ pouštejí se do ní lidé na sociálních sítích. A co na to říká její muž?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...