Nechce se vzdát svých kšeftů?

Už před časem svoji kariéru definitivně ukončila, ale přitom vystupuje dál. Zpěvačka Marta Kubišová (76) se své pěvecké kariéry ne a ne nadobro vzdát a užívat si zasloužilého odpočinku. V současnosti se chystá na velký koncert, na kterém má vystupovat 16.listopadu. Nicméně se proslýchá, že přípravy neprobíhají přesně podle jejích představ.

Zapomíná texty

Také vás může zajímat ...

Kubišová přiznala, že věk se na ní prý podepsal a její pěvecké výkony už údajně nejsou tak jisté jako kdysi.Největší problém jí prý dělají texty. Prý hodně zapomíná, a to i písničky, které kdysi zpívala téměř denně. Zkouší, kdy se dá, ale bojí se, že ani to nakonec nebude stačit. Z koncertu má prý velký respekt a rozhodně ho nechce pokazit.

Jde jí o peníze?

Marta má údajně strach, že když jí při koncertě vypadne text, nikdo už s ní nebude chtít navázat spolupráci. Očividně jí její kariéra není tak lhostejná, jak se zpěvačka tváří. Proslýchá se, že se ke zpěvu vrátila především kvůli penězům.Odzpívá si koncert a má za něj desetitisíce.

O takové nabídky údajně přicházet nechce, když je o ni prý ještě stále zájem..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...