Nemoc jí zkazila plány

Přetahovali se o ni dva moderátoři naráz, ale ona nakonec kvůli nemoci nevyhověla ani jednomu. Zpěvačka Hana Zagorová (74) byla spolu se svým manželem Štefanem Margitou (64) pozvaná do pořadu 7 pádů Honzy Dědka.

Samotný moderátor Honza Dědek (48) se na ně velmi těšil, ale pak nastalo něco, co ho velice překvapilo.

Také vás může zajímat ...

Změna kvůli konkurenci

Dědkovi se ozvali lidé od jeho největšího televizního konkurenta Jana Krause (67). Žádali ho, aby Zagorovou s Margitou přenechali jemu pro jeho pořad Show Jana Krause.

„Ač jsem stejně jako Jan Kraus na vojně nikdy nebyl, ctím pravidlo služebně staršího. Namísto Hany Zagorové a Štefana Margity proto do mého křesla usedne Ewa Farna,“ pronesl před pár dny moderátor.

Jan už si nejspíš mnul ruce, ale bohužel na jeho červenou pohovku ani jeden ze slavných zpěváků neusedl.

Onemocněli koronavirem

Hance bylo delší dobu zle, a tak se manželé z natáčení pořadu omluvili. Pár dní nato se potvrdilo, že mají oba pozitivní test na koronavirus.

Štefan má naštěstí lehčí průběh, takže je v domácí karanténě, Hanka ale musela putovat do nemocnice, a to kvůli vysokým horečkám.

A manžel i fanoušci o ni mají velký strach. Sama totiž už desítky let trpí vzácnou poruchou krvetvorby, která se vzdáleně podobá leukemii. A to by mohlo průběh nemoci ještě víc zkomplikovat.

Snad tomu tak ale nakonec nebude a brzy se zase setká se svým manželem a společně se vrátí k milované práci, bez které ne-mohou být. Budeme držet pěsti, ať je co nejdříve v pořádku.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...