Nemohla si lépe vybrat povolání

Na TV Barrandov měla svůj pořad.

Jako malá měla spoustu aktivit a sama prý nevěděla, jaká cesta pro ni bude ta pravá. Nakonec se však KATEŘINA BROŽOVÁ (51) rozhodla pro herectví. A prý dobře.

Talentem prý oplývala a dařilo se jí snad všechno, na co sáhla. Herečka Kateřina Brožová (51) měla prý jako malá spoustu kroužků a koníčků, které ji bavily. Tančila balet, ráda jezdila na koních, byla nadaná tanečnice a cizí jí nebylo ani hraní na klavír.

Také vás může zajímat ...

Ona sama prý své umělecké vlohy cítila, a už jako malá věděla, že je chce v budoucnu využít k tomu, aby se měla dobře.

Na vysněné škole

Brožová se poprvé objevila ve filmu s názvem Stav ztroskotání, a to už ve svých čtrnácti letech. Před kamerou byla přirozená a přitom dokázala prý skvěle ztvárnit svou roli. Když Brožová dostudovala gymnázium, rozhodla se přihlásit na svou vysněnou DAMU. Přijali ji napoprvé, z čehož měla pochopitelně velkou radost.

Už ve třetím ročníku dostávala pracovní nabídky v divadle, které prý s radostí přijímala.

V dalším filmovém snímku se ukázala ve svých osmnácti letech, a to konkrétně ve filmu Kamarád do deště.

Neměla štěstí

V současnosti se Kateřina i nadále věnuje herectví, objevila se dokonce i v několika seriálech.
V minulosti byla známá především díky seriálu Pojišťovna štěstí nebo Život na zámku. Zahrála si také v oblíbeném Modrém kódu nebo v Doktorce Kellerové. Práce má prý až nad hlavu a je ráda.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...