Není to dobré

Od té doby, co zpěváka Karla Gotta (80) postihl nebezpečný zápal plic, výrazně zeslábl. I když on i jeho manželka Ivana Gottová (43) tvrdí, že je na tom lépe, nic tomu nenasvědčuje. Nedávno byl zpěvák totiž znovu v nemocnici a doprovod mu dělaly dokonce i jeho dcery Charlotte (13) a Nelly (11).

Nakonec vyšla najevo informace, že Gott jel pouze na kontrolu. Znamená to tedy, že jeho stav pořád není nejlepší? Není se také čemu divit, lékaři mu v minulosti nedávali příliš šancí na přežití, on se ale nakonec dokázal uzdravit, což byl podle některých zázrak.

Také vás může zajímat ...

Zdraví mu způsobuje jeden problém za druhým

Kvůli svému zdravotnímu stavu musel Gott dokonce odvolat účast na svatbě Libora Boučka (38). Známí Gotta navíc tvrdí, že už ani nevypadá jako dřív a že je vidět, že mu není zrovna nejlíp. A téměř každodenní cesty do nemocnice tomu nepomáhají, spíš to Karla ještě víc vyčerpává.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...