Ničí ji hrozný strach!

Bývaly časy, kdy se Ivana Jirešová (43) ničeho nebála a svou práci v divadle i v televizi si naplno užívala. Jenomže vloni se ošklivě zranila v divadle.

Během zkoušky muzikálu Kvítek mandragory si rozdrtila palec u nohy, několik týdnů musela nosit sádru a pak ortézu. Na první pohled by se mohlo zdát, že je herečka dnes už naprosto v pořádku, ale pravda je bohužel o dost drsnější.

Také vás může zajímat ...

Skrývá těžké trauma

Jirešová se vrátila do práce, ale přiznala, že vnitřně velmi trpí. Provází ji ošklivé trauma z úrazu. „Jsem teď na sebe mnohem víc opatrná,“ rozpovídala se.

V současné době zkouší muzikál Kat Mydlář a během vystoupení předvádí velmi nebezpečnou scénu, během níž je zavěšená v postroji vysoko nad zemí. Jirešová se netají tím, že ji v danou chvíli jímá čirá hrůza.

Visí zhruba tři metry vysoko a už během zkoušek zjistila, že to bude nad její síly. Bála se prý víc než dřív. V minulosti neměla s podobnými scénami ani trochu problém, loňský úraz ale všechno změnil.

Skončí s divadlem?

Hvězda Ordinace v růžové zahradě 2 přiznala, že je teď možná až přehnaně opatrná. Dřív se chovala jako by se jí nemohlo nic stát a ničeho se nebála. Teď má ke všemu mnohem větší respekt.

Nepřímo tak přiznala, že ji ovládají úzkosti a do jisté míry jí komplikují práci. Vzhledem k tomu, že je na divadle finančně závislá, bude se muset se svými strachy vyrovnat. Možnost, že by skončila, totiž nepřichází v úvahu.

Zvládne to její křehká psychika, již tolik řadu let zkoušená trápením s obtížným expartnerem, novinářem Ondřejem Höppnerem (54), se kterým se přetahovali o dceru? Strach o dítě se může postupně změnit v psychickou poruchu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...