Očekávaný potomek je usmířil

Před pár dny dala na svůj profil na sociálních sítích moderátorka Emma Smetana (32) fotografii se svým partnerem, hvězdou show Tvoje tvář má známý hlas Jordanem Hajem (32), a dcerou Lennon Marlene (3).

Do popisku napsala, že na zmíněném snímku jsou čtyři lidé a ihned se strhla lavina. Všichni je začali zasypávat gratulacemi k těhotenství. Jenže ani jeden z nich na ně dlouho nereagoval. Nakonec ale muzikant nepřímo jiný stav své partnerky potvrdil tím, že všem za přání poděkoval. Avšak tím to haslo.

Také vás může zajímat ...

Šlo opravdu o nevěru?

V létě zažil Jordan velký šok. Emma, se kterou už dvanáct let žije, byla načapána s mladičkým hercem Josefem Trojanem (19) ve vášnivém objetí po premiéře filmu Šarlatán.

Ačkoli bylo nad slunce jasné, že nešlo jen o pouhé přátelství, ona i Haj zarytě mlčeli. Smetana se o pár týdnů později sice objevila po boku partnera na veřejnosti, spíš to ale vypadalo, že nikomu nechtěli dát další závdavek k pomluvám, než že by bez sebe pár hodin nemohli být.

Jestli s Josefem měla něco víc, to už asi navěky zůstane tajemstvím. Skoro se ale zdá, že Emma otěhotněla při vášnivém usmiřování a její těhotenství je vlastně náplastí na pošramocený vztah.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama