Odstěhuje se Jirka nadobro do Thajska?

TK Toman

Jeden z nejvíce charismatických českých herců a zpěváků Jiří Macháček (52), který letos byl vidět v hlavní roli filmu Toman, si užívá čím dál více času s rodinou v Thajsku. Pomalu to začíná vypadat, že se tam nakonec odsune nadobro.

Také vás může zajímat ...

Natáčení filmu trvalo rok a zřejmě ho stálo velké úsilí. K tomu všemu nepřerušil koncertování se svojí skupinou Mig 21. V televizi ale nastínil, že ani jeho skupina se neubrání krizím a musí řešit situace, když chce někdo utéct.

Dále se zmínil, že ho čím dál více baví potápění s rodinou a život v přímořské vile. Ještě nedávno se navíc nepatřičně předváděl na společenských akcích, kde se nestyděl ukázat show se spodním prádlem. Je tedy jasné, že jeho rodina chce mít od eskapád pokoj.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama