Olga Menzelová: Může prý za jeho podlomené zdraví

Se zdravotním stavem režiséra Jiřího Menzela (81) to v minulosti bylo hodně špatné. Několik měsíců byl dokonce v umělém spánku a všichni měli strach z toho nejhoršího. Nicméně Menzelův zdravotní stav se nakonec zlepšil natolik, že byl po několika měsících propuštěn do domácí péče, kde se o něj stará jeho žena Olga (41).

OBČAS TO NEZVLÁDÁ

Také vás může zajímat ...

Jiří je prý doma šťastný, především je se svou rodinou, což ho prý naplňuje nejvíc. Olga se o něj stará, jak nejlépe může, ale pochopitelně není žádnou lékařkou, proto jí ne všechno je vždy úplně jasné.

Údajně ji lékaři dostatečně proškolili a snažili se jí předat co nejvíce informací o zdravotním stavu jejího manžela. Nicméně lékařskou praxi není možné pochopit za pár hodin ani za pár dní a toho si je už dnes Olga vědoma.Stále se prý učí za pochodu, ale troufá si říct, že její znalosti jsou prý o dost lepší než na začátku.

Takže by všechno mělo být v pořádku.

NEBYL OČKOVANÝ

Nedávno se ukázalo, že všechny zdravotní problémy se mohly Menzelovi obloukem vyhnout. „Jirka nebyl očkován na pneumokoka. Dostal meningitidu, což je zánět mozkových blan. Kdyby byl naočkován, nestalo by se to,“ rozpovídala se Olga Menzelová o příčinách zdravotních problémů svého manžela.Na otázku, proč nebyl Menzel očkovaný, Olga reagovala tak, že je to spíš otázka pro jeho lékaře.

DÁVÁ SI TO ZA VINU?

Kvůli komentářům některých lidí se Olga údajně cítí provinile. Prý to měla být její povinnost zajistit manželovi tak důležité očkování. Ona tvrdí, že se starala o to, aby byli řádně očkované jejich dcery, na manžela prý tak trochu zapomněla. Nenapadlo ji, že by mu mohlo chybět tak důležité očkování, a prý si dává za vinu to, že jí to nenapadlo dřív.

Menzel se jí snaží vysvětlit, že to rozhodně není její vina, nýbrž vina lékařů.

Snad se přes to Olga co nejdříve přenese a přestane házet vinu jen na sebe.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...