Omylem se na ni zapomnělo?

Proč smutní? Měsíce čekala na pozvání, které dodnes nepřišlo. Marika Gombitová (63) se těšila, jak se jí letos konečně podaří vrátit se v plné parádě na česko-slovenskou hudební scénu.

Jenže velkolepý návrat se nekoná, respektive se nekoná žádný. Čekala totiž, že se stane jedním z hlavních hostů na vzpomínkovém koncertu věnovaném zesnulému Karlu Gottovi (†80).

Také vás může zajímat ...

Ten totiž pořádá jeho manželka Ivanka (44), a to už v prosinci letošního roku. Jenže Marika bohužel žádné pozvání nedostala, a ač se tváří, že je úplně nad věcí, ve skutečnosti ji má hodně mrzet, že si na ni nikdo nevzpomněl.

Výtka zřejmě míří především za Gottovou, která má momentálně na starosti všechno sama. Navíc zpěvačka toho letos na práci moc mít nemá, neboť se kšefty po koronakrizi vůbec nehrnou.

A tak by teď nejspíš byla vděčná za cokoli. Třeba se na ni ještě nakonec usměje štěstí a na koncertě vystoupí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...