Osypala se trémou

Na veřejnosti se prezentuje dennodenně, ale najednou jí mluvení před lidmi způsobuje stavy úzkosti a strachu. Řeč je o modelce Taťáně Gregor Brzobohaté (31), která se v poslední době proslavila především díky své charitativní společnosti.

Proč se najednou stydí?

Také vás může zajímat ...

Účastní se spousty společenských akcí a na nespočtu z nich musí také něco pronést do mikrofonu. Nedávno však vyšlo najevo, že jí to působí velké problémy, a to nejen psychické, ale i vzhledové. Před pár týdny moderovala křest nejmenovaného kalendáře a na jejím dekoltu se objevily červené skvrny.

Je snad těhotná?

Ty mají být údajně ze stresu a z trémy. Nikdy předtím však u ní nikdo nic podobného nezpozoroval. Co se v jejím životě změnilo? Už delší dobu mluví se svým manželem Ondřejem Gregorem Brzobohatým (36) o miminku.

Taťána ale zřejmě nepatří mezi ženy, které by to hned oznamovaly veřejně. To by vysvětlovalo, proč ji najednou vystupování před lidmi tak děsí. Všichni by mohli totiž její tajemství odhalit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...