Otevřené přiznání: Mám další plastiku!

Zcela pod drobnohledem mají fanoušci zpěvačky Dary Rolins (47) její život – Instagram a podrobné informace o každém kroku jsou základem její popularity i příjmů. Zdokumentována je péče o její tělo, nejen cvičení, ale i zákroky praktických chirurgů.

Také vás může zajímat ...

Až se bude její dcera Laura (12) dívat na její hit Zvonky štěstí, který nazpívala před 36 lety s Karlem Gottem (†80), možná maminku ani nepozná. Ne každý zákrok se však zdaří. První plastiku nosu si nechala udělat v roce 2000, po čtrnácti letech jí nos operovali podruhé.

Výsledkem bohužel byly zúžené nosní dírky, které jí zvlášť při sportu ztrpčovaly život. Nyní prodělala zprůchodnění nosních dírek, ke kterému si zaletěla za chirurgem až na Ukrajinu, do nemocnice v Kyjevě, a pochvaluje si, že konečně může dýchat volně a zhluboka. Základní otázka zní: Co se fintivé blond zpěvačce nelíbilo na jejím původním nosu?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...