Partnerku luxusem nezahrnuje

Vedle slavného baviče si nejspíš představovala svůj život trochu jinak. Herec, bavič a tanečník Richard Genzer (53) je se svou přítelkyní Pavlou už celkem dlouhou dobu. Dlouhonohou blondýnku si Richard nemůže vynachválit a prý by jí snesl modré z nebe.To si Pavla ale nemyslí, protože její milý se tak vůbec nechová. Je to prý pěkný škrt a rozhodně jí nedopřává luxus.

Také vás může zajímat ...

Nerad utrácí

Richard si, stejně jako všichni ostatní, peníze musí vydělat a nepadají mu jen tak samy do klína. Proto se snaží zacházet s nimi opatrně a nechce jimi plýtvat, i když by mohl. Jeho partnerka Pavla po něm nežádá milionové částky, ale občas zkrátka jako každá žena zatouží po luxusní romantické večeři nebo třeba po novém páru bot.Sama si na ně umí vydělat, ale každá žena chce být hýčkaná.

Mluví jí do oblékání

Pavla to má ale těžké, protože Richard své zásady jen tak nezmění. Dává totiž přednost fastfoodům před restauracemi a utrácení za drahé oblečení mu přijde naprosto zbytečné.

Když si jeho drahá přeje pořídit nový svetr, odbude ji s tím, že už přece svetry má. Pavle se zřejmě začíná chování jejího partnera dost protivit a je jen otázkou času, jak dlouho to ještě vydrží. Plánuje se snad ve světe showbyznysu rozkoukat a pak klofnout někoho jiného? Možné to je.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...