Po skandálu už zanevřel na ženské!

Zdá se to neuvěřitelné, ale je to pravda! Hollywoodský herec, známý například z filmů Piráti v Karibiku či Střihoruký Edward, Johnny Depp (57), ztloustl, zanevřel na ženy a konečně přestal pít.

Také vás může zajímat ...

K tomu, aby konečně sekl se svými démony, jistě přispěl drsný soudní spor s bývalou manželkou Amber Heardovou (39), jež ho obvinila z domácího násilí, kterého se na ní pod vlivem návykových látek dopouštěl. Značná část Deppových peněz se tak přesune na účet jeho ex.

To by zřejmě alkohol přestal chutnat každému. Depp prý začal kouřit už ve 12 letech a zhruba v téže době začal pít a užívat drogy. Snažil se přepít osamění, jež cítil. Popírá ale užívání kokainu, který mu nepřišel zábavný a byl ztrátou času. Raději se sám opíjel do němoty.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama