Pohřbil definitivně kariéru?

Britský herec Rowan Atkinson (63), kterého většina zná v roli Mr. Beana, se po dlouhé době objevil v dalším díle filmu s názvem Johnny English znovu zasahuje. Před sedmi lety, kdy byl natočený předchozí díl, Rowan prohlásil: „Vždycky je lepší chvíli počkat, aby filmová série nezačala působit vyčpěle.

Také vás může zajímat ...

“ To sice dodržel u Beana, ale ne u Englishe. Nový film s velkým očekáváním nepřinesl nic nového, a kritici měli žně. Diváky sice vtípky pobaví, ale recenze nasvědčují tomu, že by postava komika bez nových nápadů už měla zůstat raději minulostí.

Co by ale člověk neudělal pro peníze. Klidně si pohřbí i roky budovanou kariéru a zájem diváků.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama