Pořád mu neodpustila, že odešel za jinou ženou

Po letech se znovu setkali, a to díky seriálu Slunečná. Herečka IVA HÜTTNEROVÁ (71) se při natáčení setkala se svým bývalým, který ji vyměnil za jinou.

Na staré křivdy nezapomíná. Herečka Iva Hüttnerová (71), známá ze seriálu Slunečná, se na place setkala se svou dávnou láskou Ondřejem Pavelkou (64). Kdysi dávno tvořili pár, ale nakonec to mezi nimi skončilo celkem smutně.

Také vás může zajímat ...

Iva byla tehdy vdaná za svého prvního manžela Ivana Rajmonta (†70), se kterým má syna Matouše (47). Žili si dobře, byli do sebe zamilovaní, měli rodinu.

Rozvod byl plný křiku a hádek

Pak ale nastal zlom. Manželé spolu šli do prvního angažmá do karlovarského divadla. Ondřej tam tehdy pracoval s kulisami a Iva se do něj hned zakoukala.

Šla za svým srdcem a rozum nechala stranou, s Ivanem se rozvedla a začala žít s Ondřejem. Byla to ale dobrá volba? Ivan nesl
špatně, když mu jeho žena oznámila, že se zamilovala do někoho jiného. Začal vyhazovat věci z okna, dělal humbuk a i celý rozvod byl bouřlivý.

Ivě to za to však stálo. Tedy alespoň na chvíli. S Ondrou žila jako v pohádce, byla do něj zamilovaná až po uši, ale z jeho strany to asi až tak intenzivní nebylo. Vyměnil ji totiž za jinou a Iva zůstala se synem sama.

Zřejmě mu to dodnes neodpustila. Přestože už je léta šťastně vdaná za Petra Mändla (65), svou osudovou lásku viděla tehdy právě v Ondřejovi, který ji zklamal. I když už i sama Iva tvrdí, že se to celé odehrálo v dávnověku, pravděpodobně ji to neustále tíží a dost se to při natáčení serálu projevuje.

Chtěla by ho jenom pro sebe?

Ondřej už se přes minulost dávno přenesl, a dokonce se snažil s Ivou skamarádit a zasmát se nad starými dobrými časy. Její neustálé narážky na minulost ho však pomalu, ale jistě odradily. Začal se tak více bavit s ostatními kolegyněmi, což ho baví mnohem víc. Srší vtipem, je pozorný, a snad nikdy se s ním nikdo nenudí.

Hüttnerové se však zdá, že se předvádí, a místo toho, aby se snažil věci napravit, tak se baví s jinými herečkami. Trochu to zavání žárlivostí, ale kdoví, co se za celým příběhem ještě skrývá.

Dokonce se kvůli tomu měli během natáčení několikrát pohádat, což nevrhá dobré světlo ani na jednoho z nich. Jedna věc je však jistá. Nikdo nechce při natáčení seriálu pociťovat napjatou atmosféru a bývalý spor mezi Ivou a Ondřejem se přenáší na všechny kolem.

Tvůrci si stojí za tím, že herci by měli fungovat jako jeden kolektiv, aby se každý do práce těšil. Iva s Ondřejem ale mají tuto harmonii narušovat. Všichni doufají, že si mezi sebou brzy všechno vyříkají. Jinak by mohli přijít o práci

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...