Pořádně naštval fanoušky

Před pár týdny si zpěvák Václav Noid Bárta (38) zrušil sociální síť Facebook. A to prý z toho důvodu, že je unavený z neustále šířící se nenávisti a nehezkých komentářů. Chce si od té negativity odpočinout a užívat si chvíle se svou čerstvě narozenou dcerkou Eliškou.

Už mu nevydělával?

Také vás může zajímat ...

Podle utajovaných zdrojů ze zpěvákova okolí je ale pravda trochu jinde. Noidovi už nejspíš daná sociální síť nevynášela tolik, kolik by si představoval. V minulosti byl Facebook velmi žádaný a díky němu si mohli umělci přijít na skvělé kšefty.

Dává přednost tomu, co mu vydělává více…

Poslední dobou je ale využívanější sociální síť Instagram, kterou si Noid ponechal. Má tam totiž spoustu sjednaných projektů, a na svém profilu sdílí také spoustu reklam, za které je placený. O Vaška jako o umělce zřejmě už není takový zájem, když se mu nevyplatí mít profil i na Facebooku.
Negativní komentáře určitě nečte jen tam.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...