Práce ubývá, ale nevzdává se

Už je to rok, co zpěvačka a herečka bojuje se zákeřnou rakovinou prsu. Anička Slováčková (25) nedávno toto smutné výročí připomněla na svých sociálních sítích.

Přidala dvě fotografie na porovnání – před rokem a dnes. Snímky v ní dodnes vyvolávají nepříjemný bolestný pocit.

Také vás může zajímat ...

„Trochu mě mrzí ta nálepka, kterou jsem dostala – z protekčního dítěte slavných rodičů na tu holku s rakovinou,“ napsala smutně Anička. Chtěla by, aby ji lidé vnímali spíš jako umělkyni, kterou opravdu je.

Objevuje se v seriálu Ordinace v růžové zahradě, ale té každým týdnem údajně klesá sledovanost. To Slováčkové na radosti také příliš nepřidává, protože seriál je snad její jediný dlouhodobý projekt.

Bojí se, že by její kariéra mohla definitivně skončit? Kvůli pandemii koronaviru se nemohou pořádat koncerty ani veřejné akce, kde by mohla zpívat. Pevně však doufá, že všechna smůla co nejdřív ustoupí a vše se vrátí zase do normálu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama