Pravda o vztahu s milionářem!

Proslýchá se, že herečka čeká na žádost o ruku, ale zatím marně…

Mnoho let byla Jiřina Bohdalová sama a tvrdila, že její jedinou životní láskou byl manžel Radoslav Brzobohatý (†79).

Žádný jiný muž nedokázal rány v srdci herečky zacelit. Když se ale objevil podnikatel Ľubomír Focko (66), jako by chmury zmizely a Bohdalová omládla. Dlouho se o jejich vztahu nemluvilo, mohlo se tak zdát, že se pár v tichosti rozešel, ve skutečnosti je ale všechno jinak.

Také vás může zajímat ...
Svůj obdiv neváhal Focko projevit i na veřejnosti.

Focko se svěřil, že herečku dlouhá léta obdivoval, nikdy ale nenašel odvahu ji oslovit. Poštěstilo se mu až během soustředění fotbalové Amfory v Dubaji a svou šanci se rozhodl využít. „Měl jsem tu čest učit ji jezdit na vodním skútru,“ říká podnikatel.

Lekce se ale příliš nevydařila, protože Focko Jiřinu málem utopil. Od té doby tvoří ti dva pár. Jsou prý skvělými kamarády, společníky a partnery.

O svém vztahu herečka nemluví, podle našich informací jí ale láska s Fockem velmi svědčí. „Máme se velice rádi, jsme spolu hrozně rádi, ale nehledejte v tom nic jiného,“ nechal se slyšet Ľubomír.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama