Předvádí se v posteli

Vdova po Jiřím Pomejem (†54) se tedy pěkně rozvášnila. S novým partnerem Petrem Plačkem (37) na sociální sítí předvedli scénku jako z lechtivého filmu. Proč na sebe Andrea (31) takto upozorňuje? Erotika ze záběrů jen tryskala.

Andrea se předvedla v sexy noční košilce, Plaček jí nedočkavě olizoval tvář a nenechali žádného sledujícího na pochybách, že to mezi nimi stále jiskří. Možná Pomeje doufá, že tak získá víc fanoušků a tím pádem i kšeftů.

Také vás může zajímat ...

Jako dýdžejka měla totiž odcestovat do zahraničí za prací, a dokonce prý měla uvažovat o stěhování. Z toho ale nespíš sešlo a sen se rozplynul. Podle všeho je tak bez práce, a jelikož ani po zadluženém manželovi nedědila, moc dobře na tom asi nebude.

Pokud vedle sebe nemá slavného partnera, už o ni asi není takový zájem. Proto vystavuje své křivky na internetu čím dál častěji. Doufá, že se zařadí do zástupu krásek, kterým firmy platí za propagaci na sociálních sítích velké peníze? Zatím se tak zřejmě nestalo. Pokrývač Plaček navzdory očekávání také nově nabytou popularitu nevyužil.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...