Přestane někdy ordinovat?

Petr Rychlý (50)

Všichni ho známe jako doktora Čestmíra Mázla. Gynekolog, porodník a primář Petr Rychlý (50) ordinuje v seriálové kamenické nemocnici už víc než jedenáct let a i přesto, že mu osud připravil už mnoho krutých ran, ve své roli neustále zůstává. Nekonečný seriál Ordinace v růžové zahradě je pro něj totiž stálý a jistý zdroj peněz, na které si herec prostě zvykl.

Za jeden natáčecí den bere až 15 tisíc korun a za rok si tak jako doktor vydělá přes milion! Jak však sám říká, díky Ordinaci se z něj stal herec jedné role, která mu už zřejmě zůstane na celý život.

A proto, že mu náročné natáčení seriálu zabere téměř všechen pracovní čas, na jiné role nemá vlastně ani prostor.

Co všechno ještě vydrží?

Také vás může zajímat ...

Jako lékař už pohřbil dvě své seriálové manželky, porodil dva syny a jednu dceru, stal se dědečkem a přestál dokonce i zákeřnou rakovinu. Nyní se má Mázl znovu ženit a jeho ženou se má stát mladičká doktorka Aisha z Afriky. Může se tak zdát, že se scénáristé snaží udržet Rychlého ve hře za každou cenu!

Nebo se snad tvůrci nekonečného seriálu domnívají, že bez oblíbeného Petra Rychlého by prostě Ordinace nebyla tou pravou Ordinací? Hlavní důvod je však zřejmě jinde. Rychlý prostě potřebuje peníze. Jeho žena totiž do rodinného rozpočtu už roky nepřispívá.

A rodina má prý dokonce dluhy.

Vydělává na celou rodinu

Mnozí z nás přitom jistě vzpomenou na Rychlého úspěšné televizní estrády Natočto nebo Rychlý prachy, kde zazářil jako opravdový komik. A také herci pražského Divadla Na Vinohradech by svého kolegu rádi znovu viděli na prknech, která znamenají svět.

Když se Rychlý před pár měsíci rozhodl po dlouhé době vstoupit kromě Ordinace do dalšího projektu Tvoje tvář má známý hlas, zřejmě si neuvědomil, že to spolu s natáčením Ordinace bude mít opravdu složité. Domněnky se potvrdily ve chvíli, kdy Rychlý musel přiznat, že tohle na něj už bylo moc.

Zřejmě tak bude radši dál v klidu ordinovat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...