Přestává k ní dcera vzhlížet?

Dlouho to vypadalo, že dcera modelky Ivy Kubelkové (43) Natálie Jirásková (15) chce jít ve stopách své maminky se vším všudy.

Ovšem poté, co si nechala obarvit vlasy na blond, už to tak nevypadá. Jakoby se snažila dospívající dívka dát všem najevo, že chce být sama sebou a ne „pouze“ dcerou slavné maminky.

Také vás může zajímat ...
Natálie si obarvila vlasy na blond.

„Když si vaše dítě chce jít vlastní cestou… nemá smysl mu bránit,“ říká Kubelková, která si ale neodpustila rýpnutí do své dcery. „A teď, aby ta hezká hlava byla taky plná vědomostí,“ chtěla asi Natálii naznačit, aby se nevěnovala jen svému vzhledu, ale především vzdělání.

Tak či onak nelze vyloučit, že Jirásková provedla změnu své vizáže hlavně proto, aby vystoupila ze stínu své maminky. Je totiž vcelku pochopitelné, že jí možná začalo lézt na nervy, jak je stále považována za mladší verzi ženy, která ji přivedla na svět.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...