Přijde rok po svatbě divoký rozchod?

Zamilovala se do jiného? MARKÉTA DĚRGELOVÁ (33) o sobě ví, že muži její kráse nedokážou odolat. Umí toho také zneužít?

Mnozí o ní tvrdí, že je zlá a zákeřná. Sama Markéta Děrgelová (33) si to ovšem vysvětluje tak, že za to může tvar jejích očí. Zkrátka občas na kolegyně působí nepříjemně, i když chce udělat dobrý dojem a snaží se být velmi přátelská.

Také vás může zajímat ...

Muže ale naopak její vzhled přitahuje jako magnet. To, že se od ostatních žen liší, jim totiž nedává vůbec spát. A nejspíš ani jejímu manželovi, rovněž herci Patriku Děrgelovi (31).

Lezou si na nervy?

Hrají spolu v seriálu a tráví spolu i každou volnou chvíli, přesto se pořád snaží mluvit o sobě jen v samých superlativech. Zkrátka jsou na sebe zvyklí,
respektují se, je jim spolu dobře a milují se.

Nebo to tak alespoň ještě donedávna působilo. Jak je tomu ale teď? Říká se, že herečka se při natáčení seriálu Ordinace v růžové zahradě zakoukala do svého kolegy. O koho jde, ovšem nechtějí prozradit ani její nejbližší, ani kolegové.

Je to pro něj rána pod pás

Zatím zřejmě nejde vůbec o nic vážného, co ale není, může být. Údajně se totiž začal strachovat i její muž. Za ta léta, co jsou spolu, si už jistě zvykl na fakt, že muži s jeho krásnou ženou občas flirtují. Sám ale dobře
věděl, že ji takový projev sympatií nechává naprosto chladnou. A na to nejspíš dost sázel.

Nyní to má být ale jiné. Jako kdyby najednou kouzlo, které je spojovalo, vyprchalo. Toho si údajně ale Děrgel začal všímat už zkraje letošního roku. Jeho žena se totiž měla jako mávnutím kouzelného proutku změnit.

Už s ní zřejmě nebyla taková legrace, byla zamklejší a chtěla v práci podle všeho trávit víc času než kdy dřív. To je ovšem pro zamilovaného Děrgela rána pod pás. Mají existovat kamarádi, kteří tvrdí, že mu od začátku jejich seznámení s Markétou říkali, že tenhle vztah nemá žádnou budoucnost.

Měla pro něj moc divoká, nespoutaná. On je zase pravý opak. Romantická, něžná a klidná duše. Přesto se doteď skvěle doplňovali. Ovšem názory na další společně strávená léta se u nich mají poslední dobou značně rozcházet.

Už nechce další dítě?

Je známo, že herec by měl rád velkou rodinu. Přestože je mu pouhých třicet jedna let, nemůže se dočkat, až kolem něj bude běhat kupa dětí. Zatím společně vychovávají jen syna Vavřince (3,5). Markéta ale má být údajně proti.

Nejspíš se chce soustředit hlavně na kariéru a jedno dítě jí zatím bohatě stačí. Nebo je snad problém v jejím manželovi? Chtěla by snad mít druhé dítě s někým jiným? Markéta je ještě mladá a možná i nevybouřená, proto si její přátelé mají myslet, že ji tahle slabost pro onoho kolegu, s nímž údajně flirtuje, zase brzy přejde.

Možná tomu i trochu napomůže osud. Proč? Děrgelová má totiž brzy přijít s novinkou. Buď oznámí těhotenství, nebo spíš novou pracovní příležitost, která jí neumožní už dál hrát v Ordinaci. Manželé se momentálně na veřejnosti příliš často neukazují.

Zřejmě chtějí přes léto vyřešit všechny problémy a zjistit, co vlastně chtějí dál. Fanoušky ale hlavně zajímá jedno, zdali manželský pár budou dál vídat v jejich oblíbeném seriálu, nebo se s nimi budou muset brzy rozloučit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...