Přišel si na pořádný balík

Zajímalo by vás, na kolik si zpěvák Pavol Habera (58) přišel díky účinkování v porotě pěvecké soutěže SuperStar?

Tak se pevně držte, jelikož se jedná o sumu, na kterou běžný smrtelník musí pracovat několik let. „Habera za tento ročník pěvecké soutěže inkasoval 180 000 eur,“ informovala jedna ze slovenských internetových stránek.

Také vás může zajímat ...

V přepočtu si Habera tak přišel na takřka 5 milionů korun. A jelikož se SuperStar vysílala i během koronavirové pauzy, tak si nejspíš ani na karanténu nemůže zpěvák stěžovat. Jednoduše se mu daří a společně s modelkou Danielou Peštovou (49) mohou žít život snů.

SuperStar mu prý vynesla skoro 5 milionů.

A také žijí. Vždyť si třeba zařídili „druhý domov“ s Danielou v Bradentonu na Floridě. Za novostavbu před třemi lety zaplatili více než 8 milionů korun. Navíc mají i vysoké roční provozní náklady, které mají podle makléřů dosahovat až 500 tisíc korun. Pavol tak jednoduše musí vydělávat, aby si stále mohl luxus dopřávat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...