Proč riskuje, že se jí rozpadne manželství?

Spousta zkušených žen by možná herečce Adéle Gondíkové (47) poradila, že ke spokojenému manželství musí svého partnera hlavně chválit. Adéla ale jde vlastní cestou i za cenu případných problému.

Také vás může zajímat ...

Když se v manželství sejdou dva herci, tak jako je to v domácnosti Adély Gondíkové (47), kterou momentálně můžeme vídat v seriálu Sestřičky Modrý kód a jejího muže Jiřího Langmajera (54), je jasné, že práce se jim bude prolínat i do soukromí.

O to víc, když se jim povede společně vystupovat. Jenže kromě bonusu v podobě společně stráveného času, to může být i zdrojem nemalých problémů.

Začne svou ženu brzy nenávidět?

Na jevišti mu nedá šanci

Langmajer se nikdy netajil tím, že divadlo má v jeho životě naprosto nezastupitelné místo. Byly doby, kdy by se dalo říct, že mu snad dával přednost i před vlastní rodinou. Je tedy nasnadě, že pokud by ho jeho žena ztrapnila před plným hledištěm, asi by mu to nebylo zrovna příjemné.

Jenže právě s tím si Adéla během společných vystoupení zahrává. Podle vlastních slov nedokáže vydržet a předpokládá, že Jiří zapomněl text a hned mu napovídá. „S texty si hrajeme. Někdy jen udělá pauzu a já už mu tam šoupnu jeho repliku. „Já vím, co mám říct,“ důrazně se ohradí… a už to jede,“ popisuje brunetka co dokáže jejího manžela naštvat.

Všechno dělá v dobré víře

Je pravděpodobné, že žádné jiné ženě v minulosti by tohle u Langmajera neprošlo. Ale jak už veřejnost ví, Adéla je pro něj velmi speciální. Byla to právě ona, kdo ho dokázal přimět, aby se změnil.

Svou láskou udělala z muže, který nikdy nenechal na pokoji žádnou sukni, a to ani, když měl doma manželku a dvě dcery, někoho, kdo ctí svoji partnerku a uvědomuje si hodnotu spokojeného domova. A jistě taky ví, že Gondíková to s ním myslí dobře, doma i na jevišti, a tak jí tohle občasné přešlápnutí snad odpustí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama