Proč s ní žádný muž nevydrží?

Vždycky toužila po velké a šťastné rodině. Osud však nebyl Kateřině Brožové (52) v tomto směru nakloněn a dopřál jí jedinou dceru Kateřinu. S otcem mladé dívky, Zdeňkem Tomanem, se rozvedla, když byli dceři dva roky. Od té doby nemá na vztahy příliš štěstí. Proč je sama?

Minulost jako by Kateřině Brožové stále visela nad hlavou. Nakolik mohou její dávné spory a dramatický rozchod s bývalým partnerem Zdeňkem Tomanem za současné neúspěchy v milostném životě se můžeme jen dohadovat. Sama Brožová přiznala, že trvalo dlouho, než spolu byli schopni po rozchodu normálně mluvit. Trvalo jim prý téměř deset let, než si navzájem odpustili staré křivdy.

Také vás může zajímat ...

V současné době spolu mají prý hezký vztah, přátelský i rodičovský, za což je pochopitelně velmi vděčná. Čím to ale je, že to nešlo dřív? A opravdu se musel vztah s otcem její jediné dcery tolik pokazit? To jsou otázky, na něž asi nedokáže Brožová s jistotou odpovědět.

Když se jí však zeptáte, proč ztroskotaly i její další vztahy, je už o poznání otevřenější.

Těžký život s herečkou

Chyby na rozdíl od ostatních nehledá jen ve svých protějšcích, ale hlavně u sebe. Možná i proto si nyní, pokud jde o lásku, nechává oddechový čas a vyčkává, co si pro ni osud nachystal. „Myslím, že soužití s herečkou je trošku problém a soužití s Vodnářkou také,“ vysvětluje sama otevřeně.

Hlavním problémem je ale zejména jedna hloupá vlastnost Kateřiny, a to prý snaha vztahovat všechny chyby světa na sebe. Brožová žije prý tak trochu s hlavou v oblacích a má tendenci si spoustu věcí kolem sebe idealizovat. Ze stejného důvodu možná tak dlouho odkládala i rozchod s posledním partnerem, mediálním podnikatelem Jaromírem Soukupem (51).

Vztahů má nyní Brožová zřejmě dost, protože tvrdí, že po jejím boku aktuálně nikdo není a ani vlastně nikoho nehledá. Pokud se prý někdo zajímavý objeví, bude ráda, lásce se totiž rozhodně nebrání, jen nechce tlačit na pilu, aby pak nebyla zbytečně zklamaná.

Samota rozhodně není nic, co by herečku do budoucna lákalo.

Změní taktiku?

„Nechci zůstat navždy sama, dokonce bych se i ráda ještě jednou vdala,“ překvapila Kateřina s tím, že ale věří na osud, takže pokud ji manželství někdy ještě potká, tak potká, ale je smířená i s tím, že by už před oltářem nestanula. V takovém případě se hroutit určitě nebude. Aby ale mohla být opravdu šťastná, musí prý ještě zapracovat na svém přístupu ke vztahům a ledacos změnit.

Může začít třeba tím, že pro ni přestane být hlavním kritériem při výběru partnera výše jeho konta.

Dostojí svým slovům, že není žádná zlatokopka?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...