Proč se Mareš a Bouček nesnášejí?

Leoš Mareš (42) a Libor Bouček (37) jsou největšími moderátorskými ikonami u nás. I to je ale, jak se zdá, málo nebo možná až příliš. Znovu se to potvrdilo u vědomostního pořadu 1 proti všem, který se brzy ukázal jako naprostý propadák a z televizních obrazovek zmizel ještě dřív, než si ho vůbec někteří diváci stihli všimnout.

Také vás může zajímat ...

Co bylo hlavním důvodem? „Byla to série živých přenosů, které jsme chystali z týdne na týden, tudíž i počet dílů ve vysílání byl do jisté míry variabilní. Jedna z variant byl i tento počet,“ vysvětloval Libor. Jenže počet diváků lehce přes tři sta tisíc vlivem ostatních úspěšnějších pořadů ve stejný čas mluví za vše a to potvrdila i televize Prima: „V televizi rozhoduje sledovanost a ta nedosáhla požadované úrovně, proto jsme se nakonec rozhodli natočit šest dílů pořadu.“ Nebylo spíš hlavním důvodem to, že se tihle dva kohouti na jednom pódiu prostě nesnesou a ani se k sobě nehodí?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...