Proč se stal z hvězdy Ordinace kuchař?

Oblíbený herec Radim Fiala (49), který proslul především rolí charismatického chirurga Petra Hanáka z Ordinace v růžové zahradě 2, byl nějaký čas jako ostatní herci bez práce.

Ovšem v době nuceného volna nebyl jen mužem v domácnosti, ale aktivně pomáhal i potřebným. „S kamarády jsem ve společenství Nekašleme na vás, které vzniklo jako dobrovolná platforma pomoci všem složkám záchranného integrovaného systému.

Také vás může zajímat ...

Vařili jsme obědy a rozváželi je jako poděkování těm, kteří za nás nastavovali krk,“ svěřil se Fiala. A co chystá herec nyní? Kromě účinkování v seriálu se pustil i do přípravy velkého projektu, o kterém však zatím jenom mlží:

„Snad jsem položil základy něčeho, s čím se v následujících měsících budeme všichni častěji potkávat. Ale vzhledem k tomu, že věci nejsou ještě dotažené do konce, tak – pssst!!!“

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama