Proč vyměnila rodinu za internet

Do zvláštní role se v poslední době stylizuje herečka Eva Holubová (60). Nejenom, že se čím dál víc straní společnosti, ale dokonce se má údajně začít otáčet zády i ke svým přátelům. Stala se totiž velkým fanouškem sociálních sítí a tráví na nich opravdu mnoho času.

To sice oceňují její příznivci, nicméně Eva se kvůli tomu měla už několikrát dostat do sporu se svými nejbližšími. Ti by totiž stáli o to, aby čas trávila spíše s nimi v osobní rovině. Velkým odpůrcem její koníčku má být i její manžel Miroslav Zdeněk.

Také vás může zajímat ...

Faktem ale je, že je na sociálních sítích Eva velmi populární a je klidně možné, že s nimi má skryté úmysly. Reklamou si totiž dokáží ti nejlepší vydělávat i statisíce měsíčně a třeba si tak Holubová buduje zajímavý přivýdělek, který by nakonec mohl ocenit i její drahý manžel.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...