Prozradil recept na šťastné manželství

Moderátor Roman Šebrle (45) má sice doma medaile z Olympijských her, ale jeho největším vítězstvím je jeho manželství, které trvá už dvacet let!

Se ženou Evou (43) také vychovali dvě děti, syna Štěpána (17) a dceru Kateřinu (14). A přestože jsou v něm, jako v každém partnerství, někdy problémy, může si Roman po takové době troufnout udílet rady, jak svazek udržet.

Také vás může zajímat ...
Od své eskapády se snaží být tím nejlepším manželem pod sluncem.

„A recept? Já si prostě dělám… co žena chce,” zavtipkoval Šebrle. I když to možná až taková nadsázka nebyla. Minimálně poslední roky. Před dvěma lety totiž mělo tohle manželství namále.

Roman byl přistižen, jak se po firemním večírku, notně posilněn alkoholem, tulí ke kolegyni. Veřejně se omluvil a Eva mu od té doby, tak trochu „utáhla obojek”. Jak je ale vidět, jejich lásce to nakonec prospělo.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama