Prozradila, co jí nejvíc rozčílí

Sympatická herečka Miluška Bittnerová (40) si poslední dobou začíná plnit všechny svoje sny. Ne vždy je to ale pro ni procházka růžovou zahradou. Když opouštěla svého bývalého muže Lukáše, nevěděla co bude dál.

Teď má už rok a půl přítele, kterému začala dokonce vařit, což považuje za velký krok. Podle svých slov má s muži dobré zkušenosti. Ale i když hysterická je prý pouze občas na jevišti, umí se i pořádně rozčílit.

Také vás může zajímat ...

„Co mě dokáže rozčílit je, když se ubližuje nevinným a bezbranným,“ rozpovídala se o své povaze. Svoje asi největší peklo, jak sama tvrdí, zažila, když dělala konkurz do pořadu s moderátorem kolegou Janem Krausem (65) Kraus a blondýna.

„To víte, že jsem se bála, a hrozně! Za mikrofonem jsem se potila, třásla a probíhalo to přesně tak, jak jsem čekala. Nejhorší noční můra, samé ponižovaní,“ přiznala teď po čase. Momentálně se ho už prý ani nebojí a povahově si sedí.

Jak to bude dál? To ukáže čas.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...