Rezignovala na osobní život

Jakoby herečka ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 Martina Randová (48) neměla vůbec žádný osobní život. Kromě seriálové role hodně času tráví také v divadle.

Proč si ale Martina tolik nakládá a nechává si prakticky žádný čas sama pro sebe? Že by to bylo kvůli tomu, že ve svém životě stále nenašla toho pravého a s muži měla doposud jenom smůlu? Vše tomu nasvědčuje.

Také vás může zajímat ...
Šuškalo se, že se zakoukala do kolegy.

Martina navíc čím dál víc času tráví na sociálních sítích a není se čemu divit. Má tam velkou podporu, spoustu příznivců a pokud si někdy čte komentáře, musí ji zahřát na duši. A dokonce se našel takový, ze kterého bylo patrné, že Martina má spoustu nápadníků.

Když se svým sledujícím svěřila, že má problém s usínáním, jeden z nich jí naznačil, jak to vyřešit. „Chlapa, trochu víc erotiky, pak se usne,“ napsal na rovinu. Jestli si ale jeho rady vzala Martina k srdci ukáže až čas.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...