Riskuje zdraví

Už patnáct let je Jaroslava Obermaierová (74) coby drbna Nyklová, nedílnou součástí seriálu Ulice. Jeho natáčení naštěstí ještě pandemie koronaviru nezastavila, ale herečka si dobře uvědomuje, že se to může kdykoliv změnit.

Také vás může zajímat ...

„Žijeme doslova ze dne na den,“ přiznává tvář časopisu Můj čas na kafíčko. Ale přesto odmítá propadnout strachu z toho, že by přišla o zdroj příjmů nebo se dokonce třást o svůj holý život. Rozhodla se, že v rámci možností bude žít normálně a to včetně setkávání s přáteli.

V divadle patří k těm nejlepším herečkám.

Moc dobře sice ví, že ve svém věku a při zdravotních obtížích, které má, by měla být opatrná a lidem se spíše vyhýbat, ale to prostě nechce. Jediné, čeho se teď bojí je to, že každým dnem může přijít nařízení o plošné karanténě a ona tak zůstane sama uvězněná doma bez kontaktu s okolím, A tak si chce své přátele užít, dokud to jde, bez ohledu na možné následky.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...