Robert Jašków – Našel ztracenou rodinu v Polsku

Hvězdě Ordinace v růžové zahradě, Robertu Jaškówovi, se náhle rozrostla jeho už tak dost početná rodina. Našel totiž své ztracené příbuzné v nedalekém Polsku. Herec prý věděl, že jeho kořeny sahají za hranice našeho státu. Ostatně to se dalo odhadnout už jen z jeho příjmení. Dlouhé roky však netušil, že má právě v Polsku tolik rodinných příslušníků.

Pamatoval si prý jen to, že když mu bylo deset, otec odešel do svého rodného Polska. Trvalo mnoho let, než herec zjistil, že není jedináčkem a že je součástí opravdu početné rodiny.

Také vás může zajímat ...

Radost mu ale prý rázem zkazila smutná zpráva a údajná reakce manželky Petry (50).

S rodinou už se doma skoro nevídá.

Zasáhla smrt

Až do roku 2006 Robert vůbec netušil, že má někde nějaké sourozence. Když prý byl malý, říkala mu maminka, že by snad mohl mít někde bratry a sestry. „Ale když jste dítě a táta odejde, tak to nějak vypustíte…“ svěřil se herec, proč se o rodině v Polsku dozvěděl až nedávno. Kdyby nebylo internetu, možná by se s rodinou nikdy neshledal.

Jednoho dne totiž přišel e-mail, kde pisatelka Uršula psala, že je Robert zřejmě její bratr. Sotva však svou rodinu našel, čekalo ho hrozné zklamání. Jeden z bratrů, shodou okolností jeho jmenovec, nečekaně zemřel.

Na pohřeb se Robert samozřejmě vydal, jen vzpomíná, že nebylo úplně příjemné vidět na urně své jméno.

Přišly výčitky

Je pochopitelné, že když se Jašków se sourozenci nikdy neviděl, mají si toho hodně co říct. Jediným, kdo to prý příliš nechápe je hercova manželka. Ta údajně žárlí a vadí jí, že je s nalezenou rodinou tak často v kontaktu. Petra měla dokonce manželovi vyčíst, že kvůli sourozencům v Polsku nyní zanedbává svou vlastní rodinu v Čechách.

I přes neshody se ale manželé co nevidět chystají za svými příbuznými vydat. Tak ať jim to vyjde.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...