Rozchod kvůli pěnězům?

Miluje život v luxusu. A moderátorka EVA PERKAUSOVÁ (26) se snaží dělat všechno pro to, aby si ho udržela. Někteří si myslí, že ji finančně zabezpečuje bohatý přítel, to ale není pravda.

Sympatická blondýnka vždy mířila vysoko. Moderátorka Hlavních zpráv Eva Perkausová (26) ještě donedávna moderovala společenský pořad Showtime. Před pár týdny ale povýšila a vrátila se zpět do zpravodajské relace, kde je jejím parťákem Roman Šebrle (45).

Také vás může zajímat ...

I když se to na první pohled nezdá, jedná se o velký finanční skok. Pro Evu samozřejmě k lepšímu. Kolik konkrétně si Perkausová moderováním vydělá? Možná se budete divit.

Nemá si na co stěžovat

Sama Eva má samozřejmě přísně zakázané mluvit o tom, kolik peněz vydělává. Nicméně jeden důvěryhodný zdroj o jejích příjmech promluvil, a byl velmi konkrétní. „Eva bude mít dvakrát takový plat, než když moderovala Showtime.

A tam měla měsíčně okolo padesáti tisíc,“ prozradil zdroj. V Hlavních zprávách si tedy atraktivní moderátorka přijde na statisícovou sumu. A to rozhodně není málo. Jak to, že si o tolik přilepšila?

Údajně je placená za dobu, kterou věnuje přípravě. V Showtimu Evě stačily dvě hodiny, ale v Hlavních zprávách se před vysíláním připravuje déle.

Postavila se na vlastní nohy?

Je vidět, jak moc je Eva soběstačná, a jmění svého movitého přítele Ivana Hecka (38) vlastně ani nepotřebuje. Většinu oblečení a doplňků si má kupovat za vé a celkově se na peníze partnera zřejmě ani moc nespoléhá.

Dřív ale tak rozhodně nezávislá nebyla. Naopak, střídala jednoho boháče za druhým a vždy se ráda nechávala rozmazlovat. Možná už ji to omrzelo, protože nakonec to byla
většinou ona, která ze vztahu odcházela s nulou.

Mohla by ho pustit k vodě?

Její současný vztah s podnikatelem Ivanem je ale o dost jiný. Dnes už Perkausová nepotřebuje, aby jí někdo dával peníze nebo aby ji neustále někdo obskakoval. Má ráda, když si všechno může udělat podle svého gusta.

Příliš velká soběstačnost by ale mohla jejímu vztahu přinést zkázu. Každý muž přece jen potřebuje cítit, že je pro ženu užitečný. Eva ale vše potřebné zvládá sama a Ivan se možná začíná cítit trochu jako páté kolo u vozu. Bojí se snad, že by ho pustila k vodě?

Nepoškodilo by ji to

Hecko má nejspíš obavy zbytečně, přece jen Eva zatím nemá žádný pádný důvod k rozchodu. Kdyby se k ní ale Ivan zachoval nijak neuctivě, pravděpodobně by mu ale „kopačky“ dala. A podnikatel to nejspíš moc dobře ví.

Už teď se má totiž snažit vyhovět každému jejímu přání a příkazu, jen aby byla spokojená a nevznikla nějaká zbytečná hádka. Rozchod by moderátorku asi pořádně mrzel, ovšem asi už ne tak, jako by tomu bylo v minulosti.

Uvidíme, zda jim peníze nakonec přinesou štěstí a spokojenost, nebo budou naopak jejich zhoubou. Zatím to ale vypadá, že je vše zalité sluncem

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama