Rozvod a konec kariéry?

Celý život byla zpěvačka Hana Zagorová (73) hvězdou a posledních 26 let i spokojenou manželkou operního pěvce Štefana Margity (63). Teď to ale vypadá, že by mohla přijít o všechno.

To by tak Haničce „Písničce“ na závěr kariéry chybělo! Sláva ověnčená ovacemi a Zlatými slavíky díky jejímu něžně pronikavému hlasu a skvělému výběru písní, ze kterých se kdysi zrodilo nepřeberně hitů, spěje zřejmě ke konci. Lucernu naposledy vyprodala v roce 2014 a poté vystupovala už jen na soukromých akcích nebo jako host.

Také vás může zajímat ...

Velký sólový návrat plánovala na letošní rok s manželem Štefanem Margitou pod názvem Konečně společně, ovšem vše překazila pandemie nemoci COVID 19. Náhradní termín je vyhlášený na květen příštího roku, ale zda se uskuteční, je zatím ve hvězdách.

Co by tomu mohlo zabránit?

Je v tom snad nevěra?

Není žádným tajemstvím, že vztah těchto dvou talentovaných zpěváků má k ideálu daleko, i když se oba snaží o veřejnou image dokonalého páru. Křečovité úsměvy na kameru či pózování ruku v ruce jim ale už skoro nikdo nevěří. Když nejsou veřejnosti na očích, jejich domácnost prý připomíná Itálii. Hana Zagorová si nechce nechat do ničeho mluvit, a je prý ochotna pořádně nahlas bouchnout do stolu.

Vzhledem k její uvadající kariéře si to ale asi nebude moci dlouho dovolit. Luxusní život si totiž v současné době může zřejmě dopřávat hlavně díky manželovi, který jako operní hvězda koncertuje po celém světě a jeho sláva není zdaleka omezená jen na naši zemi, jak je tomu v případě domácí hvězdy Zagorové.

Penízky se tak kutálejí spíše do peněženky žádaného tenora než do její a je otázkou nakolik se bude chtít manžel dělit, pokud mu žena odepře teplo domácího krbu a bude s ním stále v rozepřích. Tahle situace by mohla skončit klidně i rozvodem. O Margitovi se totiž před časem šuškalo, že zahořel k jedné ze svých pěveckých kolegyň.

Ta je výrazně mladší, a pokud jde o světový úspěch, rozhodně populárnější než je jeho žena. Situaci by mohlo uklidnit letošní léto a pobyt Zagorové s Margitou v jejich domečku ve španělské Malaze. Tam totiž poslouchá Hanka svého manžela na slovo.

Štefan je i tam operní hvězdou první velikosti, ale jí zde nikdo nezná.

Nesmějí spolu soupeřit

V Malaze její ego odpočívá a sbírá síly na návrat do Prahy, kde oba během roku žijí. Zpěvačka je ale údajně tomuto faktu ráda, užívá si svobodu, může být sama sebou a chovat se přirozeně. Takové duševní rozpoložení může jejich vztahu jen a jen prospět, a to ostatně u každého z partnerů. Není trvale ku prospěchu, když manželskou pohodu stravují ambice, ctižádost, či dokonce rivalita.

I umělci musejí vědět, že doma jde práce stranou.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...