Rychlý rozvod kvůli žárlivosti?

Mnoho let žila Adéla Go n d í – ková (46) s Jiřím Langmajerem (53) na psí knížku a neustále se spekulovalo o tom, jestli to spolu myslí vážně a zda se vůbec někdy vezmou. Udělat takto razantní posun ve vztahu ovšem vyžaduje nutnost jeden druhého dokonale znát.

A to se patrně herecké dvojici podařilo. Ačkoli se ale může zdát, že dostat do chomoutu Langmajera, bývalého údajného velkého proutníka, může být trefa do černého, pomalu to vypadá, že to spíš byla chyba.

Také vás může zajímat ...

Ve společnosti se vyhýbají Nedávno se bok po boku objevili na akci u příležitosti premiéry druhé řady seriálu Lajna a bylo evidentní, že se zatím jako manželé hledají. Především pak Langmajer působil otráveně a své manželky si moc nevšímal.

Údajně totiž od okamžiku, kdy si před oltářem řekli své ANO, už o něj mezi jinými ženami není takový zájem. Herec přitom doufal, že se nic nezmění a stále na ně bude mít jeho charisma silný vliv. Momentálně pro ně ale působí jako těžko dosažitelná partie.

Mezi kráskami je ve svém živlu

Langmajer se ale nevzdává a snaží se i tak hledat na manželství jiná pozitiva. Nejvíce ho prý těší, že si svou dlouholetou partnerku pojistil a nebude už pro ni tak snadné ze vztahu odejít. Má svou milou skutečně jistou? A to i kdyby ji trochu pozlobil nějakým flirtem s jinou ženou.

Dokonce to byl i jeho záměr, proč do manželského svazku vstoupil. I když ho totiž Adéla zkrotila, rozhodně nezpůsobila, že by se jeho povaha úplně změnila. Naopak vzhledem k tomu, jak je Langmajer s Gondíkovou dlouho, už pro něj má přestávat být tak zajímavá.

A má čím dál větší touhu po dobrodružství. Kráse zkrátka nedokáže odolat A nejvíc se to v něm má umocňovat, když hraje po boku mladších atraktivních hereček. A to byl právě případ seriálu Lajna, ve kterém mu milenku hraje krásná Hana Vagnerová (36), nebo filmu Přes prsty, kde se zase objevila Petra Hřebíčková (40).

V seriálu Lajná má velmi blízko ke krásné Vagnerové.

Vždy si totiž nostalgicky vzpomene na časy, kdy si mohl ze zástupů žen vybírat a bez následků si klidně užít i nějakého románku na jednu noc. I proto mu má prý Adéla v poslední době hodně mluvit do jeho případných pracovních nabídek.

Není prý moc ráda, když dlouhodobě na nějakém projektu pracuje s ženou, která by ji mohla ohrozit. A zrovna Vagnerová je momentálně nezadaná a Jiří si s ní vyzkoušel i pořádně odvážné scény. I proto se Gondíková prý modlí, aby už se další řada oblíbeného seriálu nenatáčela. Vybírá mu role drahá polovička?

Hana je totiž půvabná dáma a kdyby byl Jiří bez partnerky a cítil by, že u ní má šanci, patrně by o její přízeň rád zabojoval.

Adéla tak doufá, že když už jsou s Jiřím manželé, zrada z jeho strany přece jen nepřijde. Rozhodně ale ví, že se na to nemůže spolehnout, jelikož se muži nemění, a pokud dříve věrností neoplývali, může se kdykoli stát, že se někde zapomenou.

A v tu chvíli nebudou přemýšlet, jestli jsou ženatí nebo svobodní.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...