S manželem už si nemají co říct

Čím jsou starší tím víc problémů mezi sebou mají. Hvězda seriálu Ulice Linda Rybová (44) a herec ze Slunečné David Prachař (61) už jsou údajně manželi jenom z povinnosti a nejsmutnější na tom je, že se už nedokáží shodnout prakticky vůbec v ničem.

A bohužel se evidentně začíná čím dál víc projevovat jejich věkových rozdíl. Linda by si totiž nejspíš ještě chtěla užívat nějakého dobrodružství, jezdit po výletech, nebo třeba si užít nějaký adrenalinový zážitek.

Také vás může zajímat ...
Vypadá to, že od té doby, co září v Ulici si chce užívat.

Ale jelikož toho má teď David hodně, jelikož natáčí Slunečnou, asi nemá moc pomyšlení plánovat nějaké aktivity a raději si po příchodu z práce doma lehne na pohovku a odpočívá.

Očividně neprožívají nejlepší období

Otázkou ale je, jak dlouho to Linda, která má energie na rozdávání, vydrží. Jestli je pravdou, že je v jejich vztahu dlouhodobě víc problémů, může tohle klidně být tou poslední pomyslnou kapkou a klidně se může stát, že nakonec půjdou od sebe.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...