S partnerem se už měsíce neviděla

V odloučení stále žije herečka, známá ze seriálu Přátelé, Courteney Cox (56) a její partner Johnny McDaid (44).

Také vás může zajímat ...

„Zatracený covid. Už je to 133 dní, co jsme spolu byli naposledy,“ postěžovala si Courteney na konci července. S partnerem nemohla být ani na jeho narozeniny a tak si oba museli vystačit s oslavou po internetu.

Oba momentálně žijí tisíce kilometrů od sebe. Cox přebývá v Los Angeles, McDaid pak v anglickém Londýně. Herečka si je vědoma, jaká nebezpečí s sebou současná doba nese, a proto se snaží na sociálních sítích nabádat ke zodpovědnosti a také k nošení roušek. S nemocí covid-19 se sama setkala ve svém blízkém okolí a byla to podle ní děsivá zkušenost.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...