Seriálová hvězda neměla na jídlo!

Krásná herečka Hana Vagnerová (37), která se proslavila v seriálech Vyprávěj, Vraždy v kruhu a Specialisté, se před pár týdny dostala až na dno.

Také vás může zajímat ...

Ocitla se ve velké finanční tísni a doslova neměla co do pusy. Tak si, jak prozradila, koupila jenom rýži, která se jí rozvařila, ale stejně ji nakonec musela sníst, protože hodně šetřila. Herečka přiznala, že ještě donedávna nevěděla, jak se zapíná trouba.

Jídlo si prý vždy kupovala, a tak byla nucena si obléknout zástěru a začít hospodařit, když bylo natáčení seriálů zastaveno. Nyní se raduje, že může zase natáčet, a chodit na jídlo do restaurací. V kuchyni jí to však rozhodně nešlo, což dokázala tím, když se na sociální síti pochlubila, že neumí uvařit nejen rýži, ale dokonce ani vajíčka.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...