Seriálová sestřička rodila za bouře

Prošla snad všemi známými seriály a nejčastěji hrála zdravotní sestřičku, osudovou se pro ni ale stala aktuální role Hedviky v Ulici.

Právě tam se herečka Lenka Zahradnická (35) seznámila se svým manželem, kameramanem a hudebníkem Michalem Vavrem (36), který tu působí dodnes, kdy už spolu mají dceru Jasmínu (2), a právě porodila v příbramské nemocnici druhou dceru Jovanku.

Také vás může zajímat ...

Zrovna toho dne bylo venku hodně bouřlivé, deštivé počasí, čemuž herečka přikládá velký význam do budoucna. Možná ale svoji roli sehrála i anestézie, kterou ji při porodu v nemocnici omámili: „Jo, a speciální poděkování ještě tomu, kdo vynalezl rajský plyn, protože to, co já s ním zažila, nikdy z hlavy nevymažu,“ referuje herečka.

Fotku s dávkovačem plynu umístila i na Instagram. Je dost s podivem, že se nevyužívá na depresi, protože Lenka je tam pár minut před porodem, což je jistě riskantní záležitost, vysmátá jako v nějaké grotesce!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...