Šetří na své ženě? Koupí jí jen sušák!

Vedle Adély už "zlobit" nebude.

Přes rok už uplynulo od svatby herečky a moderátorky Adély Gondíkové (47) s Jiřím Langmajerem (54) a přišel srpen, kdy slaví okatá zdravotní sestra Míša z Modrého kódu narozeniny.

Také vás může zajímat ...

A na rozdíl od manžela má Adéla co slavit, protože jde z role do role, zatímco její manžel se může vykázat jen pár komediemi o partnerských vztazích. Snad proto svoji manželku „uctil“ jen jedinou večeří ve dvou, přičemž už věděl, že na dárku ušetří, a ještě ho bude pořizovat až na Vánoce.

Adéla jako majitelka domu zásadně preferuje totiž dárky praktické: „O jeden dárek jsem si napsala Ježíškovi. Takže dostanu, doufám, konečně věšák na prádlo.“ Mnohem lépe herečce popřáli kolegové v Sestřičkách Modrém kódu, kteří jí předali při poslední klapce dne bonboniéru přímo v záběru, a ještě navíc jí objednali velkou kytici.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...