Šílený strach o dítě ji budí ze spaní!

Hvězda seriálu Slunečná Veronika Arichteva (34) se za pár týdnů stane poprvé maminkou. Herečka těhotenství dlouho tajila a také kvůli němu ukončila dočasně natáčení v seriálu Slunečná. To však nejsou jediné důvody, proč na sebe teď dává velký pozor.

Nechce totiž, aby se jí stalo to, co její starší sestře Kateřině (38), které našli zhoubný nádor v prsu jen pouhý půl roku po porodu.

Také vás může zajímat ...

Prozradila velké rodinné tajemství

Veronika o své sestře nikdy příliš nemluvila. Avšak nyní udělala výjimku. O této těžké životní situaci se sama rozpovídala. „Sestře se před čtyřmi lety narodila dcera a půl roku nato jí v prsu našli nádor. V té době jí bylo 28 let.

Prý to bylo hormonální změnou po porodu. Jela jsem zrovna z natáčení, když mi mamka zavolala, abych hned přijela za ní. Nejdřív mi nalila panáka a pak mi to řekla. Byly jsme obě zdrcené a těch panáků jsme vypily víc.

Série chemoterapií trvala asi rok a půl a sestra se z toho naštěstí pak dostala,“ sdělila herečka. Jak je na tom dnes? Veronika tvrdí, že užívá dál hormonální léky a jednou za půl roku chodí na vyšetření.

Zatím naštěstí zůstává vše v pořádku. Jenže i když má prozatím vyhráno, rakovina se bohužel může s odstupem času znovu vrátit. Právě to si Arichteva uvědomuje, proto je se svou sestrou Kateřinou neustále v kontaktu.

Takže její největší starosti se točí kolem její rodiny a kolem blížícího se porodu chlapečka. Ale co její kariéra? Jak to bude s návratem do její role problematické Sylvy v seriálu Slunečná?

Kdo ji asi nahradí?

Herečka diváky napínala do poslední chvíle. Stále totiž tvrdila, že jí scenáristé upraví roli na míru a že možná i její postava bude těhotná. Když se ale po dvouměsíční pauze měla přichystat k natáčení, Arichteva se rozhodla seriál opustit.

„Chtěla jsem být zodpovědná, zbytečně neriskovat zdraví miminka. Děkuju celý partě! Ráda bych řekla, že vás budu sledovat, ale tuším, že od září budu sledovat jiný příběh lásky,“ píše na svém Instagramu.

Zmínka o nové lásce nebyla jen tak hozená do větru. Říká se, že v seriálu ji nahradí půvabná herečka Eva Josefíková (30), která hraje lékařku v seriálu Modrý kód!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...