Simona Krainová: Má zase před svatbou!

SIMONA KRAINOVÁ (45) chystá svatbu! Že je už vdaná? Jejím synům je šest a osm, ti mají na ženění ještě času víc než dost… Je to jinak, blonďatá kráska si zkrátka usmyslela, že si zopakuje vlastní svatbu s KARLEM VÁGNEREM ml.

Chce být pořád vidět. Co má, jí nestačí

Také vás může zajímat ...

(43). Poprvé se brali hodně narychlo kvůli tomu, aby se syn MAX narodil do kompletní rodiny. Jenže si svatbu moc neužila, protože byla v pátém měsíci. Teď to tedy chce napravit a udělat pořádný mejdan.

Znovu a lépe

S manželem se teď dohodli, že si svůj manželský slib se vší parádou zopakují. „Chceme tím oslavit naši lásku a hlavně tentokrát pozvat všechny příbuzné,“ říká Krainová a přiznává tak, že na první svatbě dost ušetřili, když ji měli v tak úzkém kruhu. I když peněz má zřejmě dostatek, její svatební repete určitě nebude levná záležitost.

Teď asi Krainová jen čeká, které firmy se po oznámení druhé svatby nabídnou, že jí výměnou za reklamu poskytnou své služby.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...